Kiedy warto skorzystać z zabiegów mezoterapii?


Z mezoterapii korzystają nie tylko osoby, które zauważają u siebie pierwsze objawy starzenia się skóry. Choć ta usługa cieszy się sporą popularnością właśnie ze względu na działanie odmładzające, to istnieje wiele innych powodów, dla których warto skusić się na wizytę.
Poprawa kondycji skóry
Z mezoterapii warto skorzystać nie tylko w momencie pojawienia się zmarszczek, ale także w ramach profilaktyki. Zwiotczała, obwisła skóra oraz opadający owal twarzy także mogą być sygnałem, że już czas na zabiegi mezoterapii. Odwodniona, szara i zmęczona skóra z przebarwieniami i sińcami pod oczami będzie prezentować się lepiej po zabiegu.
Usuwanie trądziku i blizn potrądzikowych
Problem trądziku dotyczy nie tylko nastolatek. mezoterapia igłowa poznań pomaga pozbyć się dolegliwości powodującej ogromne kompleksy. Równie dobrze radzi sobie ze zmniejszaniem widoczności blizn potrądzikowych. Możliwe jest także leczenie trądziku różowatego.
Rozstępy i cellulit
Medycyna estetyczna przychodzi z pomocą wszystkim paniom, które unikają noszenia strojów kąpielowych, krótkich spodenek i sukienek ze względu na widoczny cellulit oraz rozstępy. Już kilka sesji może przywrócić dawną pewność siebie. Nawet aktywne fizycznie kobiety korzystają z mezoterapii antycellulitowej.